| دانلود قالب جوملا | کولر صنعتی | گرماتاب | اسکوتر برقی | خرید وی پی ان | دوربین مدار بسته | اخبار استقلال

طرح مختصری ازبیزینس پلن فتو سل نقطه ای

       طرح مختصری ازبیزینس پلن فتو سل نقطه ای ( تشخیص دهنده مادون قرمز)              

اهداف طرح :

با توجه به موارد مصرف محصولات مورد نظر و ضرورت ارتقاء آن برآن شدیم تا پروتوکل و نوع طراحی متفاوت  و فرا تر از استانداردهای متعارف و معمول با الحاق  قابلیتهای خاص را ارائه دهیم ، این خود نتیجه دانش و چندین سال تحقیق و تجربه در این خصوص میباشد . با توجه به نوپا بودن این نوع فناوری موجب تحیر کارشناسان و صاحب نظران داخلی و خارجی قرار گرفته است .

تاریخچه مختصر : ضرورت تولید محصول اولیه از سالها پیش کاملا محسوس بودن لاکن در سالهای اخیر دانشمندان و کارشناسان دنیا موفق به ساخت این محصول شدند لاکن کمتر کسی توان یا امکان ارتقاء آن را دارد ما توانسته ایم با حداقل امکانات با بهترین نتایج از دیگر رقبا به لحاظ فنی کاملا پیشی بگیریم .

اهداف تعریف شده کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت :

الف: این مجموعه از لحاظ فنی آمادگی خود را به منظور تولید گسترده فراتر از استاندارد با قابلیتهای منحصر به فرد و محصولات کاملا متفاوت ومتمایز از دیگر محصولات مشابه را دارد.

ب: بمنظور پاسخگویی به نیاز بازار هدف در زمینه های متفاوت پیش بینی تولید محصولات با کارایی های مختلف شده است که به محض محیی شدن شرایط و بستر مناسب ، حقیقتا در این راستا تحولی عظیم به پا خواهد شد .

ج: تولید ، ارتقاء و تنوع محصولات مورد نظر از ابتدای امر میتواند علاوه بر پاسخ مناسب به تقاضای بازار ایجاد اشتغال مناسب و پایدار برای جوانان و افراد در سطوح و جایگاههای متفاوت از جمله بازاریابی فروش ، فناوری الکترونیک ، بسته بندی و غیره.

د: تولید این محصول مختص به داخل کشور نبوده و نگاه به کشورهای اطراف ، خاور میانه و دور وهمچنین کشورهای اروپایی و نهایتا سراسر دنیا را دارد .

 

 

بازخورد بازار نسبت به تولیدات :

از آنجا که محصول مورد توجه تاکنون با روش سنتی تولید شده ، هر چند این روش برای رقابت و حضور موثر در بازار مناسب نیست لاکن تقاضای بازار بیش از حد توان این واحد تولیدی میباشد. بدیهی است با ارتقاء روش سنتی به تولید صنعتی ، علاوه بر تامین نیاز بازار هزینه های تولید نیز منطقی تر خواهد شد .

بازاریابی :

با عنایت به تولید بیش از چهار سال محصول ، برخی از کسبه و تجار و بازاریان محترم ، علاوه بر آشنایی تدریجی  ذوق و اشتیاق فراوانی را در جهت گسترش و توسعه این تولید بی نظیراز خود نشان داده اند و کاملا آماده همراهی در خصوص فراگیر شدن این محصول را دارند. ضمنا علاوه بر عوامل فروش موجود ، به محض افزایش تولید امکان اعطای نمایندگی به شرکتهای معتبر پیش بینی شده است .

پیش بینی وضعیت مالی واحد تولیدی برای سه تا پنج سال آینده :

با توجه به تجربیات چهار سال گذشته در امر تولید و توزیع ، پیش بینی میشود با تغییر پوزیشن روش تولید علاوه بر پوشش و جوابگویی، این واحد بتدریج در زمانهای تعریف شده یکی از معدود واحدهای سرآمد در این راستا خواهد بود.

پیش بینی و مهار ریسک:

دراین بخش بمنظور کنترل هزینه ها و تقلیل خطرات احتمالی ، چند نکته مهم حائز اهمیت خواهد بود .

- چیدمان منطقی خط تولید

- تحلیل وضعیت و موقعیت رقبا

- تهیه قطعات مورد نیاز از مراجع معتبر، با قیمت مناسب تر

- آموزش نیروی کار مستعد

- بررسی نقاط قوت وضعف سیستم مقطع به مقطع

- پیش بینی محصول جایگزین براساس سیاستهای پاسخ به کپی طرح

- کاهش هر چه بیشتر قیمت تمام شده بمنظور مقابله با هرگونه منفعت طلبی رقبا وحمایت از مصرف کننده

- آماده به تولید محصول جدید ، با پروتوکل ، نوآوری و قابلیتهای برتر

- ارائه خدمات پس از فروش و ضمانت مادام العمر هر محصول

- برگذاری دوره های آموزش بهینه سازی تولید برای نیروی کار

- برگذاری همایش ، سمینار برای کارشناسان امر جهت معرفی قابلیتها و مزایای محصول

- حضور در کلیه نمایشگاههای داخلی و بین المللی مرتبط

...